Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Awa-Shima Carp Stalker 2x300m - 0,26mm

Awa-Shima Carp Stalker 2x300m - 0,26mm
Základní informace
Katalogové číslo SAPCS25
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 369.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceAwa-Shima

Popis produktu

Awa-Shima Ion Power Carp Stalker 2x300m - 0,26mm

Další z kaprových speciálů firmy Awa-Shima - Carp Stalker. Tento dvoubarevný vlasec je ideální pro lov ve tmavších či hlubších vodách, kde je velmi málo světla. Vlasec je excelentně vláčný, má vysokou pevnost v uzlu, dvoubarevný kamuflážní systém pro nízkou viditelnost za jakýchkoli světelných podmínek, je paralelně navinut na dvou spojených cívkách 2x300m.

Pro výrobu vlasce byl použit speciální Novamid polymer vyvinutý japonskou firmou Mitsubishi, která patří mezi přední vývojáře a výrobce vláken. Novamid má nulovou paměť, vysokou pevnost v oděru s velmi vysokou pevností v uzlu, povrch vlasce je neuvěřitelně hladký. Vlasce jsou navíjeny speciálním paralelním výrobním systémem PLS, který umožňuje navíjení vlasce z cívky na naviják bez jakéhokoliv kroucení. Díky tomu cívka navinutá z cívky PLS umožňuje delší hody a vlasec má díky tomuto sytému delší životnost.

Návin: 2x300m
Průměr: 0,26mm / / 8,45kg


Fotogalerie

Awa-Shima Carp Stalker 2x300m - 0,26mm naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky