Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Boilies Tandem Baits - Top Edition 1 kg

Boilies Tandem Baits -  Top Edition  1 kg
Základní informace
Katalogové číslo TBTOP01
Tandem Baits příchutě
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 298.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceTandem Baits
Tandem Baits příchutěAnanas, Jahoda a Scopex

Popis produktu

Boilies Tandem Baits Top Edition - 1 kg, velikost 20 mm.
Unikátní řada boilies vyrobeného z přírodních složek - extraktů z ryb, extraktů z droždí a dalších atraktorů. Struktura boilie je zpracována tak, aby se z něj atraktory postupně uvolňovaly do vody. Speciální způsob termického zpracování vylučuje znehodnocení atraktorů a výživných složek při výrobě boilie. Výrobce uvádí celoroční použitelnost a doporučuje tuto řadu do silně prochytávaných vod, kde ryby příjímají potravu opatrněji.


Fermented Shrimp - fermentovaná kreveta :


Tento typ boilies je těžké si splést s jinými nástrahami, má charakteristickou chuť a vůni. Vysoký obsah extraktu z krevet a belachanu jsou hlavními atributy tohoto dobře fungujícího boilies. Směs obsahuje rozpustné rybí proteiny, extrakt z droždí a tekutých jater, které dodávají potřebnou dávku proteinů a dokonale aktivují kapří chuť.


Monster Mussell - monstr mušle :


Perfektní boilie s vysokým obsahem GLM ( extraktu ze zelené mušle ) jednoho z nejlepších doplňků. Boilie obsahuje rybí moučku, olej a rozpustné rybí proteiny, extrakt z droždí, belachan a tekutá játra.


Red Salmon - červený losos :


Boilie s rybím profilem a s extraktem z papriky. Boilie je postaveno na lososové a rybí moučce s vysokým obsahem lososového oleje, rybích proteinů a extraktu z fermentované krevety. Dále obsahuje extrakt z droždí, mléčné proteiny WPC a belachan. Tekutá játra zatraktivňuje celkovou účinnost tohoto boilie.


Ultra Liver - játra :


Výborné boilie s charakteristickým výrazným aroma a chutí jater a extraktem z papriky. Boilie dále obsahuje rybí moučky, rybí proteiny, extrakt z droždí, pléčné proteiny.


Strawberry - Scopex - jahoda - scopex :


Osvědčená kombinace boilie, které obsahuje ptačí zob, sladké pečivo,konopí, mléčné proteiny WPC,extrakt z droždí a CSL a rozpustné rybí proteiny, které jsou základem všech boiliesových směsí.


Sweet Pineapple - sladký ananas :


Jednoznačně absolutní ovocný zabiják - testy potvrzují jeho vysokou úspěšnost po celý rok. Boilie obsahuje ptačí zob, sladké pečivo, mléčné proteiny WPC, rybí proteiny, extrakt z droždí a CSL. Boilie se velmi dobře osvědčilo i klovu amurů v letních měsících.


OLIHEŇ - Jeden z nejúčinnějších rybích aromátů složený se dvou příchutí olihně. Má velmi intenzivní vůní a schopnost přilákat ryby.Smíchaný s jinými aromáty,esenciálními oleji,černým pepřem je ideální dodatek do ostrých směsí.Velmi dobře stimuluje příjímání potravy kaprů.Pokud chcete rychle přilákat ryby použijte oliheň.

VYBERTE SI V TABULCE PŘÍCHUTĚ!!


Fotogalerie

Boilies Tandem Baits - Top Edition 1 kg naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky