Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bradley Smokers udící brikety 48 briket

Bradley Smokers udící brikety 48 briket
Základní informace
Katalogové číslo BT48
Druh dřeva
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 649.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobceBradley
Druh dřevaDub , Dub - Whisky, Hickory, Jabloň, Javor, Mesquite, Olše, Pacific blend, Special blend, Třešeň, Vlašský ořech

Popis produktu

Bradley BRIKETY jsou vyrobeny z přírodního tvrdého dřeva, bez přísad. Třísky jsou lisovány v přesném množství, pod stalým tlakem a hustotou. Testy Technologického institutu Britské kolubmie prokázaly, že brikety Bradley Bisquettes produkují kouř čtyřikrát čistší než kouř při klasickém hoření dřeva.

Tajemství skvělých kuchařských delikates z udíren Bradley spočívá v dřevěných briketách. Bradley BRIKETY jsou vyrobeny z přírodního tvrdého dřeva, bez přísad. Třísky jsou lisovány v přesném množství, pod stalým tlakem a hustotou. Testy Technologického institutu Britské kolubmie prokázaly, že brikety Bradley Bisquettes produkují kouř čtyřikrát čistší než kouř při klasickém hoření dřeva. Bredley udírna si automaticky podává ze zásobníku briketky, které se rozehřejí a produkují chladný kouř. Po prohoření padají do misky v udírně v které je voda. Topné těleso v udírně pak ohřívá kouř podle nastavení dané teploty. Kouřové aroma je produkováno v počátečních minutách hoření. Bradley udírna spálí jednu briketu za 20 minut a produkuje čisté kouřové aroma. Chuť kouře je dána různými druhy dřeva při uzení.

Druhy dřevěných briket. Jabloň, olše, třešeň, javor, dub, ořech, Pecan, Special Blend, Mesquite – keř rodu Prosopis – díky svým vlastnostem vyhledáván pro uzení masa.

Olše a javor dávají bohatou a výraznou chuť pokrmu, používají se na uzení mořských plodu, šunky a slaniny.
Tvrdost dřeva předurčuje odlišné chutě kouře. Dub a vlašský ořech jsou běžně používané pro uzení hovězího, zvěřiny a vepřového masa, jako je vepřová plec a hovězí žebra.
Jabloň a třešeň mají sladší a jemnější kouřové aroma, běžně se používají na kuřecí maso a sladkovodní ryby.
Bradley-Smoker Blend brikety – speciální směs různých druhů dřev, která je patří má tak delikátní chuť kouře, že nese jméno značky těchto udíren.
Whiskey Oak Special Edition- BRIKETY VYROBENÉ Z dubových sudů od whisky, bohatá chuť.
Hovězí maso, zvěřina, vepřové
Pacific Blend - Brikety Pacifik Blend jsou určeny na ryby a mořské plody a májí jemnou vuni a čistou chuť. Mořské ryby, drůbež, zelenina, sýr

Dostupnost briket: Zabalené v krabicích po 48 kusů (16 hodin kouře), 120 kusů (40 hodin kouře)


Fotogalerie
udici-brikety1.jpgudici-brikety2.jpg

Bradley Smokers udící brikety 48 briket naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky