Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Bradley Smokers UDÍRNA BS-ORIGINÁL

Bradley Smokers UDÍRNA BS-ORIGINÁL
Základní informace
Katalogové číslo BTISCE240
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 15990.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobceBradley

Popis produktu

Revoluční udírna Bradley smoker Originál s extra technologii pro domácnost nejlepších kuchařů.
Nejlepší automatická udírna a pomalé pečení a grilování.

Revoluční udírna s extra technologii pro domácnost nejlepších kuchařů.
Nejlepší udírna a pomalé pečení a grilování. Bradley udírna je izolovaná trouba a je navržena tak, aby automaticky generovala trvalý tok čistého kouře. Je to venkovní elektrický přístroj, který umožňuje člověku vaření, pečení, uzení. Vynikající výsledky za použití minimálního úsilí. Do udírny se vkládají speciální dřevěné brikety .Bradley digital se prodává s novým digitálním generátorem kouře, v němž 1 dřevěná peleta kouří a produkuje chladný kouř po dobu 20 minut.Teplotu ,čas a intenzitu kouření si nastavujeme na digitálním generátoru. Kdyby pelety v udírně hořeli pří vyšší teplotě , tak by docházelo k nežádoucí produkci plynů, kyselin a pryskyřic, které by narušily chuť uzeného jídla.
Existuje devět různých druhu briket ze dřeva, které jsou vyrobeny speciálně pro vaše potřeby do udírny. Olše, jablon , třešeň, ořech, javor, mesquite, dub, pekan a speciální mix. Bradley udírna je unikátní v tom, že produkuje chladný kouř, který je čtyřikrát čistší. Na digitální udírně si nastavíte teplotu ,čas uzení a intenzitu kouře. Vnitřní povrch BRADLEY smoker je z nerezové oceli. Digitální udírny se vyrábějí ve dvou velikostech 76 litru 4 rošty a 108 litru 6 roštu. Bradley udírna splňuje normy evropských i severoamerických a evropských spotřebiču. Existuje celá řada receptů, Bradley Vaření DVD, čepice, zástěry, a Bradley digitální teploměry.

Popisy a rozměry bradley digital smokers.

Bez digitálního stavování
Váha 18kg
Rozměry 790x430x360 mm
vnitřní plocha 60 x 320 mm x 4 přihrádky
vnitřní objem 400 x 400 x 300 mm
Vnitřní topení 500 watt
Napájení 220 - 240 V
50 Hz , - 2.5 amps
Maximální teplota 160C


Fotogalerie
bradley-smoker-4-digital1.jpg

Bradley Smokers UDÍRNA BS-ORIGINÁL naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky