Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Cormoran BLACK STAR SENSI POWER 2.42m / 6-28g

Cormoran BLACK STAR SENSI POWER 2.42m / 6-28g
Základní informace
Katalogové číslo PC21028245
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 2690.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostDo týdne
VýrobceCormoran

Popis produktu

Cormoran BLACK STAR SENSI POWER

Délka: 2.42m
Vr. zátěž: 6-28g

Počet dílů: 2
Počet oček: 8
Váha prutu: 145g

Síla a citlivost jsou hlavními charakteristikami nového SENSI POWER.Prut nabízí skvělou kontrolu návnady a detekci záběru, stejně jako sílu na dlouhé náhozy a okamžitý zásek. vhodný pro všechny střední a lehké návnady.

SENSI POWER 10-44g byl speciálně navržen na střední návnady na štiky a candáty. Délka 2.52m nabízí výhodu při nahazování a kontrole nástrah oproti běžným 2.40m prutům.


Kořeny prutů BLACK STAR jdou zpět až k založení značky CORMORAN. Již první pruty BLACK STAR způsobily rozruch a byly základním kamenem pro celosvětový úspěch značky CORMORAN. Pruty BLACK STAR mají mezi rybáři stále širokou fanouškovskou základnu.
Nejnovější generace BLACK STAR v sobě spojuje to nejlepší z předchozích modelů a otevírá bránu do nové éry: pruty navržené CORMORANEM a vyráběné DAIWOU.
Pruty BLACK STAR jsou výsledkem tradičního know-how CORMORAN v konstrukci prutů a výrobních schopností DAIWA. Tato spolupráce vedla k prutu, který je nezávislý: Nový BLACK STAR.


Fotogalerie

Cormoran BLACK STAR SENSI POWER 2.42m / 6-28g naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky