Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

DEMAR boty Tirol Deluxe 6468

DEMAR boty Tirol Deluxe 6468
Základní informace
Katalogové číslo OD6468
Velikost
Počet ks
Původní cena od 4660.00 Kč s DPH
Naše cena od 4390.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobceDemar
Velikost 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Popis produktu

DEMAR boty Tirol Deluxe 6468

Pánská vycházková obuv,vhodná zejména pro volný čas.Vrch voděodolná useň,membrána OUTDRY,izolační vrstva THINSULÁTE,zateplení beránek, stélka beránek,podešev termokaučuk.

Dodávané velikosti:
41,42,43,44,45,46,47

Materiál Thinsulate je moderní 3M zateplení. Má vysokou izolační schopnost, díky které efektivně udržuje teplo uvnitř obuvi. Izolační schopnost udržet teplo uvnitř obuvi, je dvakrát větší než u zateplení od jiných výrobců izolačních materiálů. Tohoto efektu bylo dosaženo použitím specializovaných materiálu z mikrovláken, které tvoří mikroskopické póry, s výbornou tepelně izolační vlastností. Tyto mikrovlákna nejsou namáhána a deformována při používání obuvi.

Paropropustná membrána OutDry byla umístěna přímo na vnitřní straně svršku z usně. V případě tradičního typu membrány TEX, voda pronikne mezi membránu a svršek obuvi a významně zvyšuje její hmotnost. Moderní technologie membrány OutDry umožňuje,že voda zůstává mimo obuv, tímto se nezvyšuje její hmotnost a Vaše nohy zůstanou dokonale suché! Výhody membrány OutDry v porovnání s tradiční technologií!Fotogalerie
demar 3.jpgdemar 4.jpg

DEMAR boty Tirol Deluxe 6468 naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky