Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Doc signalizátory záběru s příposlechem 3+1

Doc signalizátory záběru s příposlechem 3+1
Základní informace
Katalogové číslo 091
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 2990.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceDoc

Popis produktu

Signalizátory záběru s příposlechem DOC 3+1

(3 signalizátory + 1 příposlech)

Signalizátory záběru s bezdrátovým příposlechem modelové řady 2011 přináší nové standardy v signalizátorech. Sada obsahuje: 1x kufřík, 3x signalizátor, 1x příposlech, 3x baterie 9V, 3x baterie 1,5V AAA. Signalizátory se vyznačují dlouhým dosahem - až 200m. Pracovní teplota -30 až +50°C. Mezi další funkce patří - nastavení citlivosti, hlasitosti, tónů, paměťová funkce zapnutí a vypnutí signalizátoru, nastavení vibrace na přijímači, průhledné svítící tlačítko ovládání 8LED a noční kontrolka, kontrolka funkčnosti, výstup pro svítící swingry, zvukové rozlišení tahu a pádu, kontrolka dosahu vysílače (signalizátoru). Jednotlivé signalizáry jsou na příposlechu barevně rozlišeny. Signalizátory i příposlech jsou moderního designu s příjemným pogumovaným povrchem černé barvy. Nové zboží je potaženo ochrannou fólií (viz. foto).

Signalizátory jsou vodotěsně!

Pozn.: přiložené baterie jsou pouze testovací a nejsou určené pro dlouhodobější použití. Doporučujeme používání nových alkalických baterií.


Fotogalerie
signalizatory-697-2.jpgsignalizatory-698-2.jpg

Doc signalizátory záběru s příposlechem 3+1 naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky