Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

FISHTRON Solar TX - Signalizátor se solárním dobíjením a vysílačem dálkového příposlechu

FISHTRON Solar TX - Signalizátor se solárním dobíjením a vysílačem dálkového příposlechu
Základní informace
Katalogové číslo FFSS03
Barevné provedení
Počet ks
Původní cena 3490.00 Kč s DPH
Naše cena 3200.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobceFlajzar
Barevné provedeníČervená, Modrá, Zelená, Žlutá

Popis produktu

Nový signalizátor záběru se solárním dobíjením a vysílačem dálkového příposlechu.

Signalizátor vychází z řady FISHTRON Q9, která si získala oblibu u tisíců rybářů po celém světě. Na jejich četná přání jsme vyvinuli signalizátor, který vás nejen že nezradí a bude vždy připraven, ale také nebude již nikdy potřebovat žádné baterie.

Obsahuje totiž integrovaný Li-ion akumulátor, který je dobíjen solárním článkem. A v případě nedostatku slunečního svitu můžete signalizátor pohodlně nabíjet pomocí běžného USB kabelu.

Signalizátor disponuje všemi moderními funkcemi, které rybář může potřebovat: regulací hlasitosti, výšky tónu, nastavením citlivosti s funkcí extrémně jemného rozlišení potahu vlasce po cca 4mm a rozlišením zpětného chodu. Pogumované odolné tělo s moderním designem dobře padne do ruky a díky unikátní optické multifunkční signalizaci směru odvíjení vlasce nepropásnete žádný záběr.

Pro klidné nastavení prutů oceníte také funkci MUTE, která krátkým stlačením tlačítka vypne všechny zvuky.

V nabídce naleznete dva typy solárních signalizátorů:

FISHTRON Solar a FISHTRON Solar TX. Oba typy jsou funkčně stejné, ale model s označením TX v sobě integruje navíc výkonný vysílač dálkového příposlechu. Spolupracuje s přijímačem dálkového příposlechu Q-RX2, který spolehlivě zobrazuje záběr až ze čtyř signalizátorů FISHTRON Solar TX na vzdálenost několik set metrů.


Fotogalerie

FISHTRON Solar TX - Signalizátor se solárním dobíjením a vysílačem dálkového příposlechu naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky