Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

FOOD SOURCE BAIT SOAK DIP tekutá 150 ml - Tandem Baits

 FOOD SOURCE BAIT SOAK DIP tekutá 150 ml - Tandem Baits
Základní informace
Katalogové číslo TFSTB150
Tandem Baits příchutě
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 170.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceTandem Baits
Tandem Baits příchutěAnanas, Červený losos, Fermentovaná kreveta

Popis produktu

Tekutá potrava FOOD SOURCE BAIT SOAK DIP 150 ml
Tekutá potrava ve formě dipu,stimuluje žravost ryb a posiluje atraktivitu každé nástrahy. FSBS není jenom dipem,ale také vyjímečně silným stimulátorem chuti s obsahem naturálních extraktů z mořských živočichů,rozpustných rybích proteinů,


aminokyselin,posilovačů chutí a sladidel.Je vyrobený takovým způsobem, aby velmi rychle přilnul k nástraze.Nástrahu můžeme také dipovat delší dobu,což způsobí lepší nasycení atraktory a jejich delší vymývaní. Nerozpouští PVA materiály.


JAHODA A SCOPEX - Klasická kombinace jahody a scopexu,kterou není potřeba komentovat. Účinná celoročně,ideální v kombinaci s rybími nástrahami.


BANÁN A KOŘENÍ - Fantastické spojení banánu a koření,dá se vyjímečně dobře kombinovats rybími nástrahami.Jeden z našich nejlepšich ovocných doplňků.


SLADKÝ ANANAS - Maximálně ovocný, efektní celoročně, vyjímečně účinný v chladných ročních obdobích. Nejlépe se kombinuje s ovocnými a slsdkými nástrahami.


ČERVENÝ LOSOS - Červený losos je kombinací neskutečně intenzivního aroma lososa, extraktu z papriky a belachanu. Ideálně spolupracuje s rybími amasovými nástrahami, ale i s Bird Food.


MUŠLE - Monstr mušle je založená na extraktu a aroma GLM.Nezastoupitelný atraktor do všech rybích nástrah.Obnovuje a posiluje jejich přirozené aroma.


ULTRA JÁTRA - Extrakt z papriky,tekutá játra a extrkt z jater jsou vyjímečně účinnou kombimací. Dobře se kombinuje s masovými a ovocnými nástrahami, ale i s Bird Food.


FERMENTOVANÁ KREVETA - Charakteristické aroma fermentované krevety spojené s extraktem z krevety a belachanem je neuvěřitelně účinná kombinace. Ideální do všech masových, rybích a Bird Food nástrah.OLIHEŇ - Jeden z nejúčinnějších rybích aromátů složený se dvou příchutí olihně. Má velmi intenzivní vůní a schopnost přilákat ryby.Smíchaný s jinými aromáty,esenciálními oleji,černým pepřem je ideální dodatek do ostrých směsí.Velmi dobře stimuluje příjímání potravy kaprů.Pokud chcete rychle přilákat ryby použijte oliheň.


VYBERTE SI Z TABULKY PŘÍCHUTĚ!!!

Fotogalerie
809-jahoda.jpgbanan.jpgananas.jpglosos.jpgmusle.jpgjatra.jpgkreveta.jpgolihen.jpg

FOOD SOURCE BAIT SOAK DIP tekutá 150 ml - Tandem Baits naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky