Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

FOOD SOURCE BAIT SOAK DIP tekutá 150 ml - Tandem Baits

 FOOD SOURCE BAIT SOAK DIP tekutá 150 ml - Tandem Baits
Základní informace
Katalogové číslo TFSTB150
Tandem Baits příchutě
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 240.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceTandem Baits
Tandem Baits příchutěBanán a koření, Fermentovaná kreveta, Jahoda a Scopex, Losos Kaviár, Monstr mušle, Oliheň, Sladký ananas, Ultra játra

Popis produktu

Tekutá potrava FOOD SOURCE BAIT SOAK DIP 150 ml
Tekutá potrava ve formě dipu,stimuluje žravost ryb a posiluje atraktivitu každé nástrahy. FSBS není jenom dipem,ale také vyjímečně silným stimulátorem chuti s obsahem naturálních extraktů z mořských živočichů,rozpustných rybích proteinů,


aminokyselin,posilovačů chutí a sladidel.Je vyrobený takovým způsobem, aby velmi rychle přilnul k nástraze.Nástrahu můžeme také dipovat delší dobu,což způsobí lepší nasycení atraktory a jejich delší vymývaní. Nerozpouští PVA materiály.


JAHODA A SCOPEX - Klasická kombinace jahody a scopexu,kterou není potřeba komentovat. Účinná celoročně,ideální v kombinaci s rybími nástrahami.


BANÁN A KOŘENÍ - Fantastické spojení banánu a koření,dá se vyjímečně dobře kombinovats rybími nástrahami.Jeden z našich nejlepšich ovocných doplňků.


SLADKÝ ANANAS - Maximálně ovocný, efektní celoročně, vyjímečně účinný v chladných ročních obdobích. Nejlépe se kombinuje s ovocnými a slsdkými nástrahami.


ČERVENÝ LOSOS - Červený losos je kombinací neskutečně intenzivního aroma lososa, extraktu z papriky a belachanu. Ideálně spolupracuje s rybími amasovými nástrahami, ale i s Bird Food.


MUŠLE - Monstr mušle je založená na extraktu a aroma GLM.Nezastoupitelný atraktor do všech rybích nástrah.Obnovuje a posiluje jejich přirozené aroma.


ULTRA JÁTRA - Extrakt z papriky,tekutá játra a extrkt z jater jsou vyjímečně účinnou kombimací. Dobře se kombinuje s masovými a ovocnými nástrahami, ale i s Bird Food.


FERMENTOVANÁ KREVETA - Charakteristické aroma fermentované krevety spojené s extraktem z krevety a belachanem je neuvěřitelně účinná kombinace. Ideální do všech masových, rybích a Bird Food nástrah.OLIHEŇ - Jeden z nejúčinnějších rybích aromátů složený se dvou příchutí olihně. Má velmi intenzivní vůní a schopnost přilákat ryby.Smíchaný s jinými aromáty,esenciálními oleji,černým pepřem je ideální dodatek do ostrých směsí.Velmi dobře stimuluje příjímání potravy kaprů.Pokud chcete rychle přilákat ryby použijte oliheň.


VYBERTE SI Z TABULKY PŘÍCHUTĚ!!!

Fotogalerie
809-jahoda.jpgbanan.jpgananas.jpglosos.jpgmusle.jpgjatra.jpgkreveta.jpgolihen.jpg

FOOD SOURCE BAIT SOAK DIP tekutá 150 ml - Tandem Baits naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky