Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

JRC přijímač RADAR DSr RECEIVER

JRC přijímač RADAR DSr RECEIVER
Základní informace
Katalogové číslo PP1247882
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 3055.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobceJRC

Popis produktu

JRC - Přijímač RADAR DSr RECEIVER

Při vývoji tohoto zařízení byl kladen velký důraz na vysokou spolehlivost, odolnost a nekonečný design.
Hlavními přednostmi jsou integrovaná anténa, pogumované tělo, které velmi dobře padne do ruky.Součástí je textilní řemínek s logy JRC, s kterým lze přijímač nosit na krku. Přijímač lze též postavit na stůl díky jeho ploché spodní části.

Velmi spolehlivý příjem a zobrazení záběru až ze čtyř signalizátorů. Zabudována svítilna LED slouží k automatickému rozsvícení po záběru, kterou oceníte zejména v noci. Samozřejmostí je zvuková, signalizační podpora, kterou lze volně regulovat přímo na přijímači.
Moderní elektronika napájená pouze jedním článkem AAA (běžná mikrotužka) – malé finanční náklady! Inteligentní signalizace stavu baterie s předstihem informuje o nutnosti výměny.

Specifikace:
Přijímač je zapnut a vypnut pomocí přepínání kovové páčky na vrchní části přijímače.
Po zapnutí přijímače dojde ke krátkému zvukovému signálu, rozsvícení LED diody a probliknutí všech kontrolek jednotlivých hlásičů.
Pro vypnutí páčku vrátíme do původního stavu.
Regulaci zvuku dosáhneme pomocí tlačítek s označením PLUS ( +) a MINUS (-).
LED diodu lze rozsvítit při stisknutí tlačítka s ikonkou ( žárovka).
Pro úsporu baterie přijímače se LED dioda rozsvítí pouze při stisknutí této ikonky ( žárovka).
Při současném stisknutí tlačítka s ikonkou ( žárovka) a tlačítka PLUS (+) aktivujete funkci, při které LED dioda se rozsvítí a blíká po dobu 30-ti vteřin od záběru. Výborná funkce při nočním lovení. Pro deaktivaci této funkce současně stiskneme tlačítko s ikonkou ( žárovka) a tlačítko MINUS (-).
Výměnu baterie provedete odejmutím zadního poklopu pohybem výsuvným a vyjmutím již nefunkční baterie. Po výměně za baterii novou provedete opačný postup.

Záruka:

Při prodeji spotřebního zboží je záruční doba 24 měsíců. U produktů značky JRC s označením RADAR lze tuto záruční dobu prodloužit o jeden rok, tedy celkově na tříletou dobu, a to registrací jednotlivého produktu přímo na stránkách zákaznického servisu http://www.jrc-fishing.co.uk/ a zde kliknout na políčko CONTACT. Vyplňte adresu a do poznámky SUBJECT: napište EXTENDED WARRANTY.Do políčka níže pouze napíšte označení produktu. U tohoto produktu: Receiver Radar DSr


Fotogalerie

JRC přijímač RADAR DSr RECEIVER naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky