Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

KORDA Adrena-Line 15lb/0.35mm - 1000 m

KORDA Adrena-Line 15lb/0.35mm - 1000 m
Základní informace
Katalogové číslo ADBK15
Počet ks
Původní cena 799.00 Kč s DPH
Akční cena 650.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceKorda

Popis produktu

Vlasec Adrena-Line byl vyvinut firmou Korda tak, aby vyhovoval i těm nejvyšším nárokům kladeným na špičkový moderní vlasce pro kapraře.

15lb / 0.35mm / 6.81kg - návin 1000m

Vlasec Adrena-Line byl vyvinut firmou Korda tak, aby vyhovoval i těm nejvyšším nárokům kladeným na špičkový moderní vlasce pro kapraře.

Adrena-Line je dostatečně jemný, aby přehodil ostatní vlasce zároveň však dostatečně tvrdý a odolný s vysokou životností. Adrena-Line kombinuje extrémní podajnost s vysokou tuhostí a odolností, která dříve patřila jen k skutečně "drátovitým" vlascům se kterými se nedalo dobře pracovat.

Povrch vlasce je maximální hladký, tak aby s vlascem bylo dosahováno maximálně dlouhých náhozů. Z tohoto důvodu výrobce zásadně nedoporučuje klasický Grinner uzel s jedním protažením očkem. Ovšem Grinner se třemi protaženími je již absolutně v pohodě. Nejvhodnější je ovšem Palomer uzel, který je jednoduchý a poskytuje nejvyšší pevnost pro tento vlasec.
Adrena-Line je kalibrovaný a udávaný průměr 100% odpovídá udávaným hodnotám.
Vlasec má tonovou hnědou barvu, která se pravidelně prolíná s úseky čiré barvy. Tato kamufláž měla nejlepší výsledky během natáčení série DVD Korda Underwater. Intenzita barevného odstínu je záměrně korigována, tak aby byl vlasec ve vodě maximálně neviditelný.

Na vlasci jsou umístěny odnímatelné značky na 250, 500 a 750 metrech, tak aby bylo usnadněno jeho namotávání na cívku a zákazník měl přehled o množství vlasce na cívce.

Firma Korda doporučuje ponořit vlasec na cívce na jeden den do vody a až poté ho navinout na naviják. Získáte tím perfektní návin.


Fotogalerie

KORDA Adrena-Line 15lb/0.35mm - 1000 m naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky