Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Naviják Cormoran FBI 7Pi 2500

Naviják Cormoran FBI 7Pi 2500
Základní informace
Katalogové číslo 14-7250
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 2533.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostDo týdne
VýrobceCormoran

Popis produktu

Naviják s bojovou brzdou a vynikajícími vlastnostmi. Na ambiciózní predátory a pro sladkovodní rybolov. Povedený moderní design v černo/červené. Nabízí 6 kuličkových ložisek.Dodáván se dvěma cívkami: jednou hlubokou

Ložiska 6
Převod 5,2:1
Kapacita 155m/0,28mm
2-cívka Kovová
Návin na otáčku kličky: 75cm
Váha 325gr


6 ocel.kulič.lo­žisek
Anti-reverzní systém Infinite
Jemně nastavitelná zadní brzda
Hliníková cívka, hluboká (mono 130m/ø0.25mm_mono 115m/ø0.28mm)
Náhradní hliníková cívka, mělká (mono 100m/ø0.20mm_ple­tená 120m/ø0.08mm)
Frézovaný hliníkový držák
Zesílený oblouk překlapěče
Měkký úchop kličky

FBI – rychlejší než ryba
Poradíte si s jakoukoliv změnou při lovu ryb – integrovaný systém bojové brzdy „WFRD“ může být nastaven během několika vteřin a to pouze jedním prstem. Rychlá a spolehlivá funkce bojové brzdy je důležitou výhodou při boji s rybou. Jakmile tuto výhodu vyzkoušíte nebudete se jí chtít vzdát.

Patentovaný systém „WFRD“ (Wide-široké, Range- rozpětí, Fighting-bojové, Drag-brzdy), který je součástí navijáků řady FBI má takové spektrum nastavení, že je možné tento naviják používat i s volnou cívkou. Obě brzdy jsou excelentní stejně jako celý naviják, který je vyráběn také ve verzi FBI-4PiSW odolné proti slané vodě.

Nastavení Normal Otočte bojovou brzdu na střed a upravte brzdovou páčku podle vlasce. Otočením bojové brzdy doleva se síla lehce zmenšuje tím víc čím více doleva je brzda nastavena. Otočením bojové brzdy doprava se síla lehce zvyšuje tím víc čím více doprava je brzda nastavena.

Nastavení HighPower Otočte bojovou brzdu úplně doprava a páčku brdzy doprava kam jen to jde až bude téměř nemožné otočit cívkou. toto nastavení jse používá s měkkými plastovými návnadami a při lovu úhořů. Otočením bojové brzdy doleva se síla okamžitě zmenší a je možné chytat větší ryby.

Nastavení LowPower Otočte bojovou brzdu ze středu doleva a upravte brzdovou páčku. Toto nastavení se používá při rybaření s poměrně otevřenou brzdou kde se předpokládá vzrůstající síla. Otočením bojové brzdy doleva se síla lehce zmenší Otočením bojové brzdy doprava – čím více je brzda otočena tím větší je její síla.

Nastavení FreeSpool Otočte bojovou brzdu úplně doleva a kompletně uvolněte brzdovou páčku jako u navijáků s volnou cívkou. Toto nastavení umožňuje rybaření jako s volnou cívkou. Otočením bojové brzdy úplně doprava – nyní máte „normální nastavení brzdy.


Fotogalerie

Naviják Cormoran FBI 7Pi 2500 naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky