Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Prut Shimano Forcemaster Spinning 270 XH

Prut Shimano Forcemaster Spinning 270 XH
Základní informace
Katalogové číslo PSFOR270XH
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 1570.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceShimano

Popis produktu

Délka prutu : 270 cm
Transportní délka : 138 cm
Váha prutu : 230 g
Počet oček : 7
Počet dílů : 2
vrhací zátěž : 50 - 100 g
Popis
Když se rybář přihlížející k rozpočtu podívá na současný trh s pruty, bude velmi zklamán. Spousta levných věcí se slabým výkonem. V Shimanu jsme dlouho studovali jak vytvořit prut v nižší cenové kategorii, bez kompromisů vůči rysům a výkonu. Nyní máme odpověď: Force Master. Pevně věříme, že bude velmi obtížné najít na trhu lepší poměr mezi kvalitou a cenou. Celkové charakteristiky jsou dokonce lepší než u předchozích prutů Beast Master, pruty jsou lehčí a rychlejší. A k tomu poněkud bláznivě, levnější. Jak je to možné? Za prve je tomu tak díky obrovskému množství prutů, které Shimano vyrábí a díky nové technologii “Master” , využívající novou generaci vláken “Fine Crystal carbon”. Je radostí tento prut používat, je lehký, pevný, s vynikajícím nahazovacím výkonem a v případě potřeby s fantastickou zdolávací akcí.

MATERIÁL BLANKU:
XT40

FINE CRYSTAL CARBON:
Pruty Forcemaster, při normálním použití prakticky nerozbitné, jsou vyrobeny z unikátního uhlíkového vlákna známého jako Fine Crystal Carbon. Fine Crystal Carbon má kompaktnější strukturu než jiné uhlíky, což má za následek vznik vlákna, které je odolnější a pružnější než jiné materiály používané při výrobě většiny prutů.


Fotogalerie

Prut Shimano Forcemaster Spinning 270 XH naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky