Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sada signalizátorů s příposlechem DOC RF 4+1

Sada signalizátorů s příposlechem DOC RF 4+1
Základní informace
Katalogové číslo 0161RF
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 3790.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobceDoc

Popis produktu

Sada signalizátorů s příposlechem DOC RF 4+1

(4 signalizátory + 1 příposlech)

Nové signalizátory záběru s bezdrátovým příposlechem RF jsou originálního designu. Sada obsahuje: 1x kufřík, 2x signalizátor, 1x příposlech, 2x baterie 9V, 3x baterie 1,5V AAA, šňůrka na pověšení příposlechu. Signalizátory se vyznačují dlouhým dosahem – 150-200m. Pracovní teplota -10 až +70°C. Mezi další funkce patří - nastavení citlivosti, hlasitosti, tónů, paměťová funkce zapnutí a vypnutí signalizátoru, nastavení vibrace na přijímači, noční podsvícení magnetického snímače, výstup pro svítící swingry, zvukové rozlišení tahu a pádu, možnost prodloužení proti větru, příposlech lze také pověsit na ruku nebo na krk. Jednotlivé signalizátory jsou na příposlechu barevně rozlišeny. Signalizátory i příposlech jsou vyrobeny z velmi kvalitního pevného materiálu, moderního designu s příjemným pogumovaným povrchem černé barvy.

Signalizátory jsou vodotěsné!

Pozn.: přiložené baterie jsou pouze testovací a nejsou určené pro dlouhodobě použití. Doporučujeme používání nových alkalických baterií.


V nabídce také sady: 2+1, 3+1


Fotogalerie
295-doc2.jpg723-doc3.jpg

Sada signalizátorů s příposlechem DOC RF 4+1 naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky