Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Směs Mivardi (Lorpio) D1 - 1,9kg

Směs Mivardi (Lorpio)  D1 - 1,9kg
Základní informace
Katalogové číslo MGD1CANUT
PŘÍCHUTĚ MIVARDI
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 104.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceMIVARDI
PŘÍCHUTĚ MIVARDIFeeder Jezero, Kapr Halibut, Kapr Jahoda, Kapr Med, Kapr Ořech, Kapr Scopex, Mandle, Plotice Tmavá

Popis produktu

Směs Mivardi (Lorpio) D1 - 1,9kg

Nejprodávanější a nejúspěšnější krmení posledních let v ČR v novém balení a se zvýšenou účinností. Krmení dosud prodávané jako LORPIO - MIVARDI receptura v sáčcích o hmotnosti 1,9kg získává nový jednotný design a jako bonus byla zvýšena koncentrace obsažených atraktorů. Tato krmiva jsou mimořádně úspěšná díky svému složení, založeném na sušených pečivech, biskvitech, moučkách a pražených komponentech, které po navlhčení vytvářejí vynikající konzistentci a umožňují krmení pracovat ve vodě.

POPIS: D1 KAPR OŘECH
Kapři různé druhy ořechů milují. Na základě této léty ověřené zkušenosti bylo postaveno toto nové krmení tmavší bronzové barvy s jedinečnou recepturou. Jeho příjemná, ne však příliš výrazná vůně láká kapry po celý rok. Je vhodné i v době, kdy kapři špatně berou a jiná návnada je spíše odrazuje.

POPIS: D1 KAPR SCOPEX
Oblíbené krmení bronzovo-žluté barvy pro lov v teplejších měsících roku (květen – září). Krmení po navlhčení získává skvělou konzistenci pro použití do krmítek i samostatně. Kvalitní aroma Scopex je osvědčenou kapří lahůdkou a jeho účinnost je ve většině různorodých podmínek během lovu vyzkoušena.

POPIS: D1 KAPR HALIBUT
Vnadící směs tmavé barvy s lehkým bronzovým nádechem a naprosto originálním MIVARDI aroma. Na vývoji se podíleli přední odborníci na lov kaprů. Směs je postavená především na české vody, a proto se řadí mezi nejúspěšnější na našem trhu. Získala si oblibu u tisíců spokojených rybářů.

POPIS: D1 KAPR JAHODA
Krmení v červené barvě s nasládlou chutí a výrazným jahodovým aroma, které výborně působí především v teplejší vodě. Nejlépe proto funguje od května do září. Je určeno pro lov kaprů na jezerech a rozlehlých nádržích, protože dokáže lákat rybu i na větší vzdálenosti.

POPIS: D1 PLOTICE TMAVÁ
Krmení na plotice tmavé barvy, které výborně pracuje ve vodě a lehce uvolňuje drobné částečky ve sloupci. Proto je určené hlavně na jezera a rybníky. Výborně funguje i v chladnějších vodách na podzim a na jaře, kdy drobnější ryby o běžná krmení nejeví zájem.

POPIS: D1 FEEDER ŘEKA
Krmení pro lov s feederovým nebo klasickým krmítkem vyvinuté mistry ČR v lovu na feeder. Je vhodné pro lov velkých ryb na hlubokých vodách nebo pro použití na řekách se silnějším proudem. Má lepivou konzistenci a velmi dobře nese živou návnadu.

POPIS: D1 FEEDER JEZERO
Krmení tmavší barvy pro lov s feederovým nebo klasickým krmítkem na stojatých vodách nebo středně tekoucích řekách. Tato vnadící směs byla vyvinuta předním českými specialisty pro lov na feeder.

POPIS: D1 KAPR MED
Úspěšné krmení velmi světlé nažloutlé barvy, postavené podle zkušeností kaprařů v ČR. Jemné, ale velmi stálé medové aroma se ve vodě velmi dobře šíří a udrží rybu v lovném místě velmi dlouhou dobu. Přírodní medový extrakt dodává krmení přirozenou sladkost a výrazně zvyšuje jeho účinnost. Vynikající od jara až do podzimu.


Fotogalerie

Směs Mivardi (Lorpio) D1 - 1,9kg naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky