Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Šňůra Berkley FireLine Smoke 0,15mm / 110m

Šňůra Berkley FireLine Smoke 0,15mm / 110m
Základní informace
Katalogové číslo SFIRE15
Počet ks
Původní cena 460.00 Kč s DPH
Naše cena 419.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceBerkley

Popis produktu

FireLine - to je pojem. „Neprůtažná OHNIVÁ šňůra“, mnoha rybáři označována jako nejlepší a jedinečná. Pravda je taková, že tato šňůra jen velmi těžce hledá konkurenci.
FireLine je jedna z nejlepších, nejprodávanějších a nejpopulárnějších spiningových šňůr na světě. Díky unikátnímu seskupení molekul dosahuje neuvěřitelné pevnosti, a až nezvyklé odolnosti proti oděru a UV záření, a ani po několika letech neztrácí své unikátní vlastnosti.
Jedna z velmi důležitých vlastností je i NENASÁKAVOST - nepije vodu, tím pádem nezvětšuje objem a NEZAMRZÁ. Vaše pozdně podzimní rybářské vycházky se obejdou již bez problémů.
Díky své téměř nulové průtažnosti Vám FireLine zajistí naprostý kontakt s nástrahou a samozřejmě i její bezchybné vedení, jak pro sladkovodní, tak i mořský rybolov.
Vysoká nostnost společně s relativně velmi malým průměrem této šňůry Vám zajistí, v případě nutnosti, i agresivní zdolávání, ale co je důležité i extrémně dlouhé hody.

Barva šňůry: kouřová/šedá
Průměr: 0,15mm / 7,9kg
Návin: 110m


Fotogalerie

Šňůra Berkley FireLine Smoke 0,15mm / 110m naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky