Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tandem Baits Bivak Phantom EXL

Tandem Baits Bivak Phantom EXL
Základní informace
Katalogové číslo 664
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 10184.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobceTandem Baits

Popis produktu

Phantom EXL Bivak Velký a stabilní bivak, jehož charakteristickou vlastností je pevná konstrukce se čtyřmi rovnoběžnými tyčemi sbíhajícími se ve dvou místech na zemi. Díky tomu je odolný vůči všem povětrnostním vlivům. Moderní konstrukce je určená těm rybářům, kteří potřebují pevný, komfortní a spolehlivý biwak. * Jednoduché a rychlé rozložení * Možnost regulování výšky * Vícefunkční dveře a okna umožňují různé varianty otevírání * Přední panel má moskytiéru, PVC okna a srolovatelné dveře * Heavy Duty Zip-pevné zipy * Pružná páska s klipem stabilizujícím biwak * Odolná podlaha z žebrované tkaniny PVC a sada pevných zavrtávacích kolíků * Pojme dvě lehátka Invader Ultra 8 noh a ještě zůstane dostatek místa na různé tašky apod. Rozměry: * Délka 310cm * šířka 300cm * výška 155 cm Phantom EXL Overwrap Přehoz zmenšuje kondenzaci vodních par a za chladných dnů poskytuje dodatečnou izolaci.


Fotogalerie
tandembaits-bivak-phantom-exl_1.jpgtandembaits-bivak-phantom-exl_2.jpgtandembaits-bivak-phantom-exl_3.jpgtandembaits-bivak-phantom-exl_4.jpgtandembaits-bivak-phantom-exl_5.jpgtandembaits-bivak-phantom-exl_8.jpgtandembaits-bivak-phantom-exl_9.jpgtandembaits-bivak-phantom-exl_10.jpg

Tandem Baits Bivak Phantom EXL naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky