Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tandem Baits Gelový dip Impact Attract 200ml

Tandem Baits Gelový dip Impact Attract 200ml
Základní informace
Katalogové číslo 10361
Tandem Baits příchutě
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 124.00 Kč s DPH


Parametry zboží
DostupnostSkladem
VýrobceTandem Baits
Tandem Baits příchutěAnanasový sirup, Banánový krém, Černý Halibut, Extra jahoda, Humr a Rak, Jahoda plus, Japonská oliheň, Krab-Banán, Kreveta, Krill Atlantický, Krvavá játra, Kukuřice, Madový sirup, Mega Tutti frutti, Monstr Krab, Ryba a Korýš, Sladký pomeranč, Total Scopex, Vanilka extra

Popis produktu

Tandem Baits Gelový dip Impact Attract

Tohle je již pátá generace speciálních gelových dipů Tandembaits. Prakticky od počátky výroby se staly velmi populární. Některé příchutě byly vývojem zdokonaleny a některých z příchutí nebylo zapotřebí téměř žádných zásahů, protože byly extrémně úspěšné již od začátku.
Tyto gelové dipy jsou zodpovědné za mnoho krásných kaprů a amurů.

Balení: 200ml

Na základě poznatků našich testerů jsme se rozhodli vylepšit stávající recepturu gelových dipů a vytvořili jsme nový Gelový dip Impact Attract. Nový produkt je neuvěřitelně efektivní. Je založen na příchutích Impact Flavour a dodatečných tekutých atraktorech. Nová receptura má lepší fyzikální vlastnosti na suchu, které oceníte při aplikaci dipu i ve vodě, což vám potvrdí vaše úlovky.

Jak se používá gelový dip?

Jednoduše aplikujeme gel na návnadu - např. boilies a necháme ji chvíli ležet. Gelový dip na návnadě zaschne a vytvoří kolem ní tvrdý obal. Po náhozu do vody se začne gelový dip pomalu rozpouštět a uvolňovat ze sebe atraktory. Vytvoří tak oblak chutí a vůní. Díky tomuto přístupu dostane k návnadě mnohem větší objem atraktoru, než kdybyste použili jinou dipovací metodu.

Pro mnoho zkušených lovců trofejních kaprů a amurů je tohle tajná zbraň.

Gelový dip je mnohem účinnější než různá obalovací těsta na boilies, protože se atraktor dostane k chuťovým receptorům ryb v mnohem větší vzdálenosti aniž by ryba cokoli pozřela.. Navíc při extremně dalekých náhozech zůstane gelový dip na návnadě.

Gelový dip Impact Attract použává ve své výbavě každý zkušený lovec, který drží krok s moderní kaprařinou. Kromě zřejmého použití na boilies je možné gelové dipy používat i na umělé přívlačové návnady. Na tyto gelové dipy jsou s úspěchem loveny i pořádné štiky.

Široká škála chutí Gelových Dipů Impact Attract osloví každého rybáře.


Fotogalerie

Tandem Baits Gelový dip Impact Attract 200ml naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky