Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tandem Baits Impact Attract Activator 500ml

Tandem Baits Impact Attract Activator 500ml
Základní informace
Katalogové číslo 11134
Příchutě
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 159.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobceTandem Baits
PříchutěAnanasový sirup, Banánový krém, Černý halibut, Humr & Rak, Jahoda, Jahoda plus, Japonská oliheň, Játra + maso, Játra a Scopex, Krab a Banán, Krill & Oliheň, Krill Atlantický, Medový sirup, Mega Tutti Frutti, Ryba & Korýš, Vanilka

Popis produktu

Optimální složení, které se dokonale osvědčilo při zakrmování, působí dlouhodobě. V Česku je celá řada rybářů lovicích tradičním způsobem – na feeder, na splávek nebo na těžko. I když jsme firma specialujizící se na kaprařský sortiment, pamatujeme také na zvyklosti našich stálých klientů. Speciálně pro ně je tato série atraktorů. Impact Activátor má složení na bázi scopexu ( většina rybářů se už přesvědčila o jeho magické síle ). Zaručujeme Vám, že Impact Activátor má mnoho z této magie. Ze široké řady vůní si každý vybere něco pro sebe. Výhodou je velké balení – až 500 ml.

Impact Attract Activator tvoří základ našich produktů pro vůně šířící se v kapalině. Stejně tak jako ostatní atraktory Serie Attract je založena na husté a výživné bázi, která obsahuje optimální složení latek, včetně nejlepších příchutí série Impact. Téměř gelová konzistence kryje povrch návnady a vytváří tak na ní obal plný vůně.

Impact Attract Activator se perfektně šíří ve vodě a zároveň zůstává uchyceny na samotné návnadě. Ve vodě je zcela rozpustný, nicméně se začíná rozpouštět právě ze strany, kde je návnada exponována volně proudící vodě. Ze strany návnady se rozpouští mnohem pomaleji.
Je ideální pro zatraktivnění zakrmovacích pelet a boilies.

Široká škála příchutí je zárukou, že se máte k dispozici výběr dle vašeho citu k revíru nebo k lovu cílové ryby.

Poznámka: Pro rychlejší rozpouštění Impact attract Activatoru je možné jej smíchat v poměru
70-80% atraktoru a 30-20% vody.


Fotogalerie
impact-attract-activator-500ml-1.jpgimpact-attract-activator-500ml-2.jpg

Tandem Baits Impact Attract Activator 500ml naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky