Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

WFT OFFSHORE 2 SPEED 30LW LD

WFT OFFSHORE 2 SPEED 30LW LD
Základní informace
Katalogové číslo 001030
Počet ks
Původní cena 0.00 Kč s DPH
Naše cena 4999.00 Kč s DPH


Parametry zboží
Dostupnost Do 3 - 5 dnů
VýrobcePENN / WFT

Popis produktu

WFT OFFSHORE 2 SPEED 30LW LD

Kapacita 500m/0,39mm KG Strong,
Převod 1:5,1 a 1:3,8
Váha 870g

Robustní multiplikátory s řadičem a precizní pákovou brzdou. 4 kuličková ložiska v pouzdru napomáhají lehkému a beznamáhavému navíjení především při přepnutí na rychlejší převod nebo při zdolávání velké ryby. Velké brzdové destičky z uhlíku zajistí i citlivé nastavení brzdy a vyvinutí maximální brzdové síly. Při přepojení na volnoběh umožňuje multiplikátor lehké odvíjení šňůry, které je velmi důležité především při rybolovu v Norsku na hloubkách. Extremě silné převody jsou koncipovány pro použití pevných pletených šňůr / WFT 39 KG a 51 KG /. Vysoce zatížitelná hliníková cívka i pro rybolov s monofilními vlasci. Díky použití vysokopevnostního protiskluzového materiálu z nylonu jsou multiplikátory velmi robustní, ale i příjemně lehké. 2-rychlostní převody z pravé oceli umožňují díky svému převodu 1:5,1 především při rybolovu na hloubkách velmi rychlé navíjení.

Přepnutí na nižší převod 1:3,8 slouží především při zdolávání větších ryb na kratší vzdálenosti. Vybavení : 2 rychlostní převody z pravé oceli, řadič,páková brzda,brzdové podložky z uhlíku, 4 kuličková ložiska v pouzdře, různě nastavitelná klika, 2 osy z pravé oceli HARNESS pro připojení na bojový pás, jištění k prutu

kapacita cívky : 500 m /WFT 39 KG STRONG - 370 m / WFT 51 KG STRONG


Fotogalerie

WFT OFFSHORE 2 SPEED 30LW LD naleznete v těchto kategoriích:

Certifikované rybářské potřeby!

rybářské potřeby U Sumce - ověřeno zákazníky